Primer Equip. L’AE Prat jugarà directament la 2a eliminatòria de la Copa Catalunya

Compartir:  Compartir en FacebookCompartir en TwitterCompartir en Google+Compartir por correoCompartir en PinterestCompartir en Whatsapp
Primer Equip. L’AE Prat jugarà directament la 2a eliminatòria de la Copa Catalunya

L’AE Prat ha quedat exempt de jugar la primera eliminatòria de la Copa Catalunya, al sorteig que s’ha celebrat avui a la seu de la FCF, i jugarà directament el proper 18 d’Agost front al guanyador del partit: UE Cornellà – CE L’Hospitalet.

28-06-2012

 


Aquest mateix matí de divendres, s’ha celebrat el sorteig de la primera i la segona eliminatòria de la segona fase de la Copa Catalunya 2013-2014.

El sorteig s’ha celebrat a la seu de la Federació Catalana de Futbol, on el Prat ha sortit exempt de jugar la primera eliminatòria de la segona fase de la Copa Catalunya que esta prevista jugar-la el proper 11 d’Agost de 2013.

Això significa que l’AE Prat jugarà directament el partit de la segona eliminatòria el proper 18 d’Agost de 2013 a la Feixa Llarga, front al guanyador del partit número 16 que es disputen la UE Cornellà i el CE L’Hospitalet a la primera eliminatòria.


A continuació, us deixem els quadrants de la primera i segona eliminatòria d’aquesta fase, tenint en compte que els partits de la primera fase es jugaran al camp del primer equip, i a la segona eliminatòria es jugarà als camps que es defineixen a la taula.



 
PRIMERA ELIMINATÒRIA DE LA SEGONA FASE
 
Partit número  1    -    UE Rapitenca – CF Reus

Partit número  2    -    UD Jesús i Maria – Gimnàstic de Tarragona S.A.D.

Partit número  3    -    FC Ascó – Lleida Esportiu

Partit número  4    -    UE Alpicat – CF Balaguer

Partit número  5    -    FC L’Escala – UE Figueres

Partit número  6    -    CE Banyoles – UE Olot

Partit número  7    -    Palamós CF – UE Llagostera

Partit número  8    -    AEC Manlleu – UE Vic

Partit número  9    -    Sant Esteve Sesrovires FC – FC Vilafranca

Partit número 10    -    AD La Llàntia – UE Vilassar de Mar

Partit número 11    -    Terrassa FC – UE Rubí

Partit número 12    -    Cerdanyola del Vallès CF – UDA Gramanet Milan

Partit número 13    -    CFA Espluguenc – CF Montañesa

Partit número 14    -    CD Marianao Poblet – CE Júpiter

Partit número 15    -    FC Santboià – UE Sant Andreu

Partit número 16    -    UE Cornellà – CE L’Hospitalet

Partit número 17    -    UE Castelldefels – CE Europa

Equip Exempt de jugar la primera eliminatoria: AE Prat

 



PRIMERA ELIMINATÒRIA DE LA SEGONA FASE
 
Estadi Municipal de Reus (Camp del CF Reus)
    Guanyador del partit número  1    -    Guanyador del partit número 2

Al camp de l’equip d’inferior categoria
    Guanyador del partit número  3    -    Guanyador del partit número 4

Estadi Municipal d’Olot (Camp del UE Olot)
    Guanyador del partit número  5    -    Guanyador del partit número 6

Nou Estadi Municipal de Palamós (Camp del Palamós CF)
    Guanyador del partit número  7    -    Guanyador del partit número 8

Camp Municipal d’Esports de Vilafranca (Camp del FC Vilafranca)
    Guanyador del partit número  9    -    Guanyador del partit número 11

Nou Camp Municipal de Santa Coloma (Camp del UDA Gramanet Milan)
    Guanyador del partit número 10    -    Guanyador del partit número 12

Estadi Municipal Verneda (Camp del CE Júpiter)
    Guanyador del partit número 13    -    Guanyador del partit número 14

Estadi Municipal Joan Baptista Milà (Camp del FC Santboià)
    Guanyador del partit número 15    -    Guanyador del partit número 17

Estadi Municipal Feixa Llarga (Camp de l’Hospitalet)
    Guanyador del partit número 16    -    AE Prat (equip exempt a la primera eliminatòria)



 

 
acolor.es - Diseño de paginas webbuscaprat.com - Guia comercial de el prat
aColorBuscaprat